Zaznacz stronę

Koncert specjalny pod patronatem JAZZ IT UP!

Koncert specjalny pod patronatem JAZZ IT UP!
Big Band Małopolski z gościnnym udziałem znakomitej saksofonistki Marty Wajdzik oraz wokalistów Mikołaja Kozy i Julii Rassek – samorząd województwa małopolskiego zaprasza na koncert specjalny pod patronatem JAZZ IT UP! Koncert odbędzie się 3 czerwca w Wadowickim Centrum Kultury. Wstęp wolny!
W okresie letnim w Krakowie i Małopolsce odbywa się kilkaset wydarzeń jazzowych: festiwali, konkursów, imprez plenerowych czy koncertów prowadzonych w ramach codziennej działalności niewielkich klubów muzycznych i olbrzymich instytucji kultury. Spora ich część umyka niestety zarówno turystom jak i lokalnej społeczności, bo informacje o tych wydarzeniach do nich nie docierają. Aby to zmienić, Województwo Małopolskie uruchomiło platformę pn. JAZZ IT UP – swoiste kalendarium jazzowych wydarzeń Krakowa i Małopolski.
Za pośrednictwem strony internetowej, portali społecznościowych, a także wielu wydarzeń koncertowych organizatorzy projektu pragną dotrzeć do jak największej liczby fanów jazzu i muzyki improwizowanej, którzy poszukują kompletnych informacji o tym, co w małopolskim jazzie piszczy. Zaproszenie do udziału w tym przedsięwzięciu przyjęły dziesiątki klubów, festiwali, sal koncertowych i centrów kultury Krakowa i Małopolski. Aktualizowane na bieżąco kalendarium jazzowych wydarzeń Krakowa i Małopolski, a także informacje o najciekawszych imprezach jazzowych regionu dostępne są pod adresem www.jazzitup.pl, jak również w mediach społecznościowych projektu:
● www.facebook.com/jazzitupPL
● www.twitter.com/jazzitup_pl
● www.instagram.com/jazzituppl
Jak co roku, samorząd województwa małopolskiego zaprasza na koncert specjalny pod patronatem JAZZ IT UP. Jego bohaterami będą: Big Band Małopolski z gościnnym udziałem saksofonistki Marty Wajdzik oraz wokalistów: Mikołaja Kozy i Julii Rassek.
Koncert odbędzie się 3 czerwca o godz. 20.00 w Wadowickim Centrum Kultury. Wydarzenie odbywać się będzie w ramach Junior Jazz Festival.
Wstęp na koncert jest bezpłatny.
ORGANIZATOREM PROJEKTU JAZZ IT UP! JEST WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

Data

03 cze 2022
Expired!

Czas

20:00 - 20:00

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Wadowickie Centrum Kultury
Teatralna 1, 34-100 Wadowice
Czytaj więcej