Zaznacz stronę

JAZZ Beatles / Imienowski Jazz Set

Z nami zabierzecie się w podróż prosto do Liverpoolu. 𝙐𝙨ł𝙮𝙨𝙯𝙮𝙘𝙞𝙚 𝙘𝙖ł𝙮 𝙥𝙧𝙯𝙚𝙠𝙧𝙤́𝙟 𝙪𝙩𝙬𝙤𝙧𝙤́𝙬 𝙨𝙠𝙤𝙢𝙥𝙤𝙣𝙤𝙬𝙖𝙣𝙮𝙘𝙝 𝙥𝙧𝙯𝙚𝙯 𝙘𝙯ł𝙤𝙣𝙠𝙤́𝙬 𝙩𝙚𝙟 𝙡𝙚𝙜𝙚𝙣𝙙𝙖𝙧𝙣𝙚𝙟 𝙜𝙧𝙪𝙥𝙮: Can’t Buy Me Love, Hey Jude, Get Back, Let It Be, Michelle, Yesterday, Come Together i wiele innych znanych Wam przebojów. Doskonale wiemy, że powrót do największych hitów The Beatles w naszym wykonaniu będzie dla Was miło spędzonym wieczorem.
Tworząc i grając własne piosenki, zamiast polegać na profesjonalnych kompozytorach i muzykach sesyjnych, The Beatles zrewolucjonizowali muzykę pop i rock na początku lat 60-tych. Choć ich czas w świetle reflektorów był zbyt krótki – będąc na szczycie, rozwiązali się w 1970 roku – John Lennon, Paul McCartney, George Harrison i Ringo Starr zapoczątkowali nową erę muzyki.
🅣🅗🅔 ​ 🅑🅔🅐🅣🅛🅔🅢 zainspirowali wielu muzyków jazzowych. Ten koncert będzie poświęcony twórczości legendarnych Beatlesów. Utwory z różnych płyt zostaną zaprezentowane w zupełnie innej, niecodziennej, a czasem nieoczekiwanej perspektywie, w jazzowej interpretacji.

Data

18 mar 2023
Expired!

Czas

20:00 - 20:00

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Strefa
Świętego Tomasza 31, 33-332 Kraków
Czytaj więcej