Zaznacz stronę

Finał V Festiwal Jazz na dachu – Łobaszewska&Ajagore feat. Sojka/Nathan Williams

V Festiwal Haberfeld Jazz na dachu to wyjątkowe połączenie JAZZ&FOOD&DRINK czyli wspaniałej muzyki, wykwintnych smaków kuchni i wspaniałych rzemieślniczych alkoholi.
6 sierpnia:
* Nat King Cool Quartet (USA/PL/UA) Nathan Williams multiinstrumentalista, kompozytor, pedagog. Nathan Williams to jeden z najbardziej obiecujących trębaczy jazzowych. Studiował na Friends University oraz University Of North Texas. Grał i występował na licznych koncertach i festiwalach w Europie i Ameryce Północnej, w tym Nice Jazz Festival, oraz Umbria Jazz Festival. Jest nie tylko doskonałym trębaczem, również utalentowanym puzonistą i pianistą. Nathan grał i współpracował z wieloma muzykami światowej sławy, jak m.in. The Temptaions, Toots Thielemans, Shirley Jones, John & Jeff Clayton, Gerald Clayton, Terrell Stafford, Bobby Watson, Wycliffe Gordon.
* Grażyna Łobaszewska & Ajagore gościnnie Stanisław Soyka Ona wie, że „Czas nas uczy pogody” i potrafi pięknie śpiewać o „Brzydkich”. Ma wspaniały głos, doskonałą technikę i świetne piosenki, skomponowane przez najwybitniejszych polskich kompozytorów. Dodatkowo czuje i śpiewa jazz, gospel i nie boi się muzycznych eksperymentów. Jej koncert uświetni trasę „50 lat na scenie”. Towarzyszyć jej będzie wyjątkowy gość, jeden z najlepszych polskich jazzmanów: Stanisław Soyka.

Data

06 sie 2023
Expired!

Czas

18:00 - 18:00

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Garden Space
Unii Europejskiej 26, 32-606 Oświęcim
Czytaj więcej