Zaznacz stronę

Bernard Maseli & DJ Eprom

„Spotkałem Eproma w Rzeszowie podczas festiwalu Jazz&HipHop w 2013 roku. Przyznam, że nie miałem zbytniego pojęcia co mnie czeka. Już podczas pierwszej próby Jego partie, łatwość „wklejania się” w fakturę muzyczną i wreszcie oszałamiająca swoboda wypowiedzi za pomocą gramofonów dosłownie odebrała mi mowę. Pamiętam, że po tej próbie wioząc swoim samochodem słynnego gitarzystę amerykańskiego Deana Browna usłyszałem jak ten, pod wrażeniem gry Eproma mówi „Eprom is great. He is a real musician, an real artist „ (Eprom jest świetny, to prawdziwy muzyk, prawdziwy artysta). Od tamtego momentu narastał w mnie pomysł stworzenia tego niezwykłego duetu i tak oto dzisiaj jesteśmy gotowi żeby pokazać Państwu wynik naszej współpracy.”

Bernard Maseli

DJ Eprom
Czołowy DJ, raper, producent i realizator dźwięku współpracujący m.in. z Fisz Emade, Taco Hemingway , Shy Albatross , Natalia Przybysz, GrubSon, Krzysztof Zalewski, Robert Cichy i inni. Twórca zespołów Modulators i Sztigar Bonko. Czterokrotny zdobywca nagrody Fryderyka oraz mistrz świata w finałach IDA w kategoriach Show, Technical i Show Class, a także mistrz konkursów DJShop Workshop Battle i Screcz.com Battle w kategorii Pro.

BernardMaseli
Jeden z najpopularniejszych przedstawicieli krajowej sceny jazzu elektrycznego współpracujący z takimi artystami jak Urszula Dudziak, Nippy Noya, Bill Bruford, Dean Brown, Mike Stern Eric Marienthal,Hadrien Feraud,Kuba Badach, Anna Maria Jopek,. Współtwórca zespołów Walk Away, The Globetrotters, MaBaSo. Nagrał ponad sto płyt i 25 razy zajmował pierwsze miejsce w ankiecie Jazz Top.

Muzycy zapraszają na premierową trasę nowego projektu muzycznego pod nazwą Warp Travelers. Artyści, znani ze swobodnego poruszania się po szerokim spektrum stylistycznym, zaprezentują w pełni autorski program. Będzie on obejmował swym zasięgiem brzmienia zarówno elektroniczne jak i akustyczne. Zapowiada się prawdziwie muzyczno-kosmiczna podróż, zapraszamy.

Data

22 lip 2022
Expired!

Czas

20:00 - 20:00

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Muzyczna Owczarnia
ul. Biała Woda 13, 34-460 Szczawnica-Jaworki
Czytaj więcej