Zaznacz stronę

Agnieszka Chrzanowska

„BEZ CIEBIE JA TO NIE JA”
Autorski koncert Agnieszki Chrzanowskiej
Tytuł koncertu jest zarazem tytułem piosenki stanowiącej zapowiedź nowego, dziewiątego albumu Agnieszki Chrzanowskiej, którego premiera planowana jest na rok 2023.
Podczas koncertu prezentowane są wybrane utwory z poprzednich albumów: „Nie bój się nic nie robić, „Cały świat płonie”, „Tylko dla kobiet”, „Bez udziału gwiazd” i „Piosenki do mężczyzny”, oraz piosenki premierowe.
Utwory zostały wybrane tak, by stworzyć dialog przeszłości z teraźniejszością. Często także Artystka prezentuje konkretne utwory ze swojego repertuaru na życzenie widzów.
Ważnym elementem koncertu są rozmowy z publicznością, z których Artystka jest znana od czasu swojego debiutu w Piwnicy pod Baranami, który miał miejsce w roku 1996.
Tym razem chce zwrócić uwagę na fakt, że nasze poglądy i widzenie świata zmieniają się wraz z upływem czasu. Sprawdzimy, które wartości okazały się trwałe, które przestały mieć znaczenie, a co pojawiło się jako zupełnie nowe odkrycie.
Piosenki są swoistą archiwizacją wspomnień, poglądów i emocji. Koncert „Bez Ciebie ja to nie ja” jest znakomitą okazją to refleksji nad tym, co ma dla nas prawdziwą wartość i znaczenie.
Zapraszamy już 19.05 do Klubu Globus.

Data

19 maj 2023
Expired!

Czas

20:00 - 20:00

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Globus Music Club
ul. Węgierska 4, 30-535 Kraków
Czytaj więcej